Základní informace

Hledáme nové členy do našeho týmu!

A je to tu! Se začátkem školního roku jsme i my zahájili zápis do našich atletických kroužků. Letos jsme to však vzali ve velkém stylu, a na základě Vašeho zájmu, jsme založili přípravku pro 5. - 9. ročník základních škol. A to není vše! Nově se na Vás budeme těšit i na Kraví hoře v Brně (viz níže).

Naším cílem je podpořit v dětech chuť sportovat, s možností dále se rozvíjet a závodit. Přípravka by měla navazovat na probíhající atletické kroužky s větším důrazem na atletiku a jednotlivé disciplíny. Nejedná se o specializaci, ale o všestranné pojetí a pohybovou pestrost, a to vše pod dohledem zkušených trenérů. Jednotlivé lekce by měly být zpestřeny i specializovaným vybavením, které má v dětech zvýšit zájem o jednotlivé disciplíny a dělat je více zábavnými (pomůcky jsou poskytnuty v rámci projektu Atletika pro děti).

Přípravka bude probíhat na krásném a úplně novém stadionu na Kraví hoře v centru Brna. Sportovni areál sv. Josefa disponuje atletickou drahou a středovým prostorem určeným pro malou kopanou, házenou a basketbal. V zimním období se pak přesuneme do nedaleké tělocvičny základní školy Náměstí Míru (cca 100 m od stadionu).

Tréninky 

  • úterý: 17:15 - 18:15

    Tak neváhejte a přihlašte se! Kapacita míst je omezena!